Cenas

Lūdzam ņemt vērā – pērkot vairākus abonementus cenas tiek aprēķinātas individuāli!


Sejas procedūras:


Ķermeņa procedūras:


Vaksācija:

 Dāvanu karte ir lielisks veids kā iepriecināt savus tuvos un mīļos, draugus un kolēģus, darbiniekus un partnerus. Uzdāviniet viņiem skaistumkopšanas procedūru – iespēju, ka kāds profesionāli parūpēsies par viņu skaistumu, veselību un labsajūtu.

Dāvanu kartes summu varēsiet izvēlēties pēc saviem ieskatiem un iespējām, neatkarīgi no procedūru cenām. Ar dāvanu karti varēsiet norēķināties pēc izvēlētās procedūras, ja dāvanu karte būs par lielāku summu, tad atlikumu varēsiet iztērēt citā apmeklējuma reizē, bet ja summa uz dāvanu kartes būs par mazu, tad varēsiet piemaksāt.

Dāvanu kartes derīguma termiņš ir 6 mēneši.


  • NewFacebookLogoKatru mēnesi kādu pakalpojumu piedāvāsim par īpašu cenu! Seko mūsu Facebook.com lapai, lai vienmēr laicīgi uzzinātu visus jaunumus un informāciju par atlaidēm un īpašajiem piedāvājumiem.

 


Apmaksas veidi.

  • Apmaksu variet veikt skaidrā naudā, uz vietas salonā, saņemot pirkumu apliecinošu čeku. Apmaksu variet veikt par konkrētu procedūru vai arī par dāvanu karti, kuru uzrādot kosmetologs palīdzēs izvēlēties labākās procedūras!
  • Apmaksu variet veikt ar pārskaitījumu, iepriekš pieprasot priekšapmaksas rēķinu. Ja vēlaties iegādāties dāvanu karti, tad piegādāsim to bez maksas!