Ķīmiskais pīlings

Ķīmiskais pīlings ar augļskābēm

Ķīmiskais pīlings – aktīva ādas apstrāde ar 20%, 40%, 70% augļskābēm. Tas ir procedūru kurss, kurš sastāv vidēji no 8 procedūrām ar intervālu 7-14 dienas. Procedūra ir īpaši ieteicama problemātiskas ādas kopšanā, tai skaitā – pusaudžu vecuma ādas problēmām (komedoni, pinnes), kā arī dod izcilus rezultātus anti-AGE terapijā.
Galvenās ķīmiskā pīlinga veikšanas indikācijas:
taukaina āda, paplašinātas poras, nevienmērīgs ādas reljefs, akne, pigmentplankumi, pazemināts ādas tonuss un elasticitāte, krunciņas.
Rekomendācijas un ierobežojumi. Veicot ķīmiskā pīlinga kursu, obligāti jālieto speciāla mājas kosmētika, kā arī jāierobežo solārija, saunas, baseina apmeklējumi. Procedūra netiek veikta, ja ir paaugstināta ādas jutība pret augļskābēm.
Procedūras ilgums 60 min. Cena 40,00 EUR. Pieteikties procedūrai!


 Placentārais ķīmiskais pīlings

Procedūras veikšanai tiek izmantoti preparāti, saturoši 20%, 40% augļskābes un placentas biokoncentrātu, kam piemīt spēcīga pretiekaisuma un atjaunojoša iedarbība.
Procedūru rekomendē, ja ir stipri paplašinātas poras, izteikta kuperoze, kā arī cilvēkiem ar pazeminātu sāpju slieksni.
Lai sasniegtu stabilu rezultātu, rekomendē 6 procedūru kursu ar intervālu 7-10 dienas, taču pat viena procedūra dod izteiktu tonizējošu liftiga efektu, tādēļ šo procedūru var rekomendēt arī kā atjaunojošu ekspresprocedūru.
Procedūras ilgums 60 min. Cena 50,00 EUR. Pieteikties procedūrai!


Retinola pīlings

Retinola vai „dzeltenais” pīlings – ir virspusēji-vidējais pīlings. Šī procedūra ir krietni efektīvāka, nekā virspusējais pīlings ar augļskābēm, bet tajā pašā laikā tā ir diezgan delikāta un saudzīga procedūra. Biežāk retinola pīlingu izmanto kā nopietnu līdzekli cīņā ar novecošanas pazīmēm: krunciņu izlīdzināšanai, īpaši ap acīm, sejas kontūras uzlabošanai, asinsvadu sieniņu stiprināšanai, pigmentācijas un postakne izmaiņu likvidēšanai.
Retinola pīlings sastāv no 4 procedūrām ar nedēļu intervālu: pirmās divas procedūras – virspusējais pīlings ar augļskābēm – ir ādas sagatavošana, trešā un ceturtā procedūra – retinola pīlings, pēc kuriem 3 dienā parādās izteikta ādas lobīšanās, kura ilgst 4-6 dienas. Procedūra nav sāpīga, bet rehabilitacijas periodā ārkārtīgi svarīgi ir ievērot ādas kopšanas noteikumus mājas apstākļos. Tāpēc pirms retinola pīlinga ir obligāta konsultācija pie kosmetologa.
2 procedūras ķīmiskais pīlings
2 procedūras Retinola pīlings
Retinola pīlinga procedūras ilgums 90 min. Cena par vienu procedūru 120,00 EUR Pieteikties procedūrai!