Par mums

Weyergans veselības un skaistuma centrs Magnolija piedāvā Vācijā ražotus un izstrādātus produktus un pakalpojumus, īpašu uzmanību veltot ne tikai skaistumkopšanai, bet arī rūpēm par veselību. Vācu kompānija

Weyergans AG veic medicīnisko tehnoloģiju pētniecību un inovācijas, radot spēcīgu pamatu skaistumkopšanas nozares attīstībai.

“Ir gudri parūpēties par savu veselību jau laikus, lai nākotnē varētu izvairīties no nepatīkamām problēmām,” skan Weyergans moto.

Piedāvājam saviem klientiem individuāli izstrādātas programmas sejas un ķermeņa kopšanai, kas ietver sevī procedūras, mājas lietošanai ieteicamos produktus un ieteikumus veselīga dzīvesveida uzturēšanai.
Plašā klāstā piedāvājam innovatīvās vācu kompānijas Weyergans kosmētiskās procedūras, izmantojot Weyergans aparāttehnoloģijas un kosmētiku.

Gaidīsim Jūs un sniegsim bezmaksas konsultācijas. Mūsu pieredze, profesionālās zināšanas kopā ar inovatīvo tehnoloģiju kosmētiku un aparatūru palīdzēs realizēt Jūsu vēlmes. Pareizi sastādīts plāns, pielietotā kosmētika un dažādu procedūru apvienojums sniegs vēlamos rezultātus un būs investīcija nākotnes skaistumā un veselībā. Esiet mīļi gaidītas!