Procedūras ar Weyergans

Procedūras ar Weyergans

Weyergans High Care Centri ir pieejami 45 valstīs. Latvijā šis zīmols jau zināms un novērtēts 20 gadus. Visi produkti un metodikas, ko piedāvā WEYERGANS High-Care AG, pamatojas uz jaunākajiem pētījumiem kosmētikas un Celulīta ārstēšanas jomās. Procedūras tiek veiktas, izmantojot mūsdienīgu aparatūru un augstas kvalitātes produktus.

Rudolf_WeyergansRudolf  Weyergans jau ilgstoši pēta Celulīta īsto dabu. Ar savu izveidoto „Diferencētās celulīta terapijas” programmu viņš ir veicis apvērsumu celulīta ārstēšanā.

Šīs Weyergans metodes apvieno sevī tradicionālo masāžu ar kolbām un modernās tehnikas sasniegumus.
SPM atjauno nogurušu, atslābušu, nelīdzenu, grumbainu ādu. Uzlabojas asinsrite, ātrāk veidojas jaunas šūnas.

Rezultāti ir redzami jau pēc pirmā seansa – āda kļūst gludāka un veselīgāka.

Vakuuma masāža ir svarīga Diferencētās Celulīta Terapijas sastāvdaļa. Ar to var veikt gan limfas drenāžu, gan reģenerāciju, gan ādas formēšanu, atkarībā no vakuuma spēka un Weyergans izstrādātām metodikām. Piemēram, var veikt ne tikai ādas bet arī zemādas tauku slāņa masāžu, īpaši efektīvi ārstējot celulītu. Vakuuma masāža ir izvēles metode striju ārstēšanā.
Var minēt drenāžas metodi sejas ādas attīrīšanai un neierobežotās SPM vakuuma iespējas krūšu formas un sēžas muskuļu nostiprināšanai, lietojot speciālus aplikatorus.

Jūs varat sastapt Weyergans SPM vakuuma masāžu vadošajos pasaules skaistumkopšanas salonos, kur to lieto gan ķermeņa korekcijai, gan anti-age efektam u.c. Garantētam rezultātam ir nepieciešams labi apmācīts speciālists.
SPM vakuuma masāžu lieto arī medicīnā kā IIA klases medicīnas ierīci.