Dermio Care skābekļa jonu terapija ķermenim

Dermio Care skābekļa jonu terapija ķermenim

Negatīvie skābekļa joni pozitīvam ķermeņa imidžam – Dermio Care.
Weyergans High Care AG piedāvā kārtējo inovatīvo procedūru: Dermio Care Body-Concept. Tās mērķis ir neitralizēt lieko skābes saturu ķermenī, nostiprināt ādu un uzlabot veselību. Weyergans piedāvā inovatīvu procedūru kosmetoloģijā un medicīnā skābju/sārmu līdzsvara atjaunojošanai organismā ar jonu palīdzību – Dermionoloģiju.

Jau 25 gadus Weyergans atbalsta inovatīvas procedūras kosmētikā un medicīnā. Šeit tiek prezentēts process ,ar kura palīdzību var atjaunot skābju/bāzu līdzsvaru ķermenī, pielietojot jonus. Jūsu ieguvums būs ne tikai acidozes (osteoporozes un atrīta) novēršanas, bet tiek stiprināti arī saistaudi un ārstēts celulīts.

Skābju neitralizācijas rezultāts organismā ir stingri saistaudi un laba veselība. Metodi iesaka iekļaut arī vielmaiņas uzlabošanas, organisma attīrīšanas un liekā svara samazināšanas programmās.

Procedūras laikā 40 min., kamēr jūs atrodaties speciāla materiāla antistatiskā maisā, organismā caur ādu iekļūst negatīvi skābekļa joni.

Dermionoloģija – tā ir nākotnes metode organisma veselībai. Kā liecina atsauksmes no daudziem veselības, Wellness un SPA centriem, pēc šīs procedūras organisms jūtas atjaunots, vitāls un svaigs, uzlabojas ādas stāvoklis, ir jūtama viegluma sajūta ķermenī.

Dermio Care Body-Concept ir process, kas neitralizē lieko skābes daudzumu organismā. Procedūra tiek veikta piepildot maisu ar jonizētu gaisu; negatīvi lādētie joni iekļūst audos caur ādu. No kosmētiska skatpunkta – Dermio Care Body-Concept uzlabo izskatu – mazāk celulīta, stingrāki saistaudi. Bet šī metode ir arī profilakse reimatismam, podagrai, artrītam un osteoporozei. Metabolisma sindroma vai augsta ķermeņa masas indeksa gadījumos, Dermio Care Body-Concept noved pie ātras ķermeņa masas un apkārtmēra samazināšanās.

Šī procedūra ir kā privāts ieguldījums savas personiskās veselības uzlabošanai!

Indikācijas:
Vispārējai ķermeņa kopšanai un veselības uzturēšanai,
Slimību, kuru cēlonis ir hiperaciditāte – artrītu, osteoporozes, uc.,
Vāji saistaudi,
Organisma detoksikācijai,
Immunitātes nostiprināšanai.

Dermio Care – skābekļa jonu terapija ķermenim. Procedūras ilgums 40 min. Cena 29,00 EUR. Pieteikties procedūrai


Par mums raksta žurnāls “Patiesā dzīve” (Nr.8 2018)