Mainīgā spiediena kapsula Weyergans Vacustyler Vacufit

Mainīga vakuuma terapijas kapsula – biofizikālais asinsvadu treniņš, pazīstama ar nosaukumiem: Vacustyler vai Vacufit.
Vacustyler oriģināli tiek pielietota medicīnā, sportā un kosmetoloģijā, tas ir arī viens no stūrakmeņiem celulīta ārstēšanas programmā.

Ierīces darbības fiziskais princips:
Pulsējošais vakuums (intermitējošs zems spiediens), kas iedarbojas uz visu ķermeni.Galvenokārt fiziskai reģenerācijai, pasīvam asinsvadu treniņam un saistaudu nostiprināšanai, ķermeņa formēšanai.

Vacustyler/Vacufit var arī saukt par cirkulācijas uzlabošanas ierīci, jo tās fizioloģiskie efekti ir:

 1. palielina asins cirkulāciju (arteriālā sistēma);
 2. notiek venozās un limfātiskās atteces uzlabošana;
 3. tiek nostiprināti saistaudi (organisma attīrīšanas rezultātā pH mainās no vairāk skāba līmeņa uz vairāk sārmainu, tādējādi uzlabojas kolagēna sintēze).

Rezultāts:

 • Celulīta samazināšanās;
 • Tūskas samazināšanās;
 • Ādas nostiprināšana;
 • Paātrinās tauku metabolisms;
 • pH mainās no vairāk skāba līmeņa uz vairāk sārmainu;
 • Pasīvais asinsvadu treniņš, kas nozīmē:
  • aterosklerozes un paplašinātu vēnu profilaksi, kā arī infarkta un insulta riska samazināšanu;
  • tūskas, smaguma sajūtas kājās mazināšanu;
  • mikrocirkulācijas uzlabošanu (īpaši diabēta pacientiem);
  • erekcijas un potences uzlabošanu.
 • Labāku sportisku rezultātu sasniegšana;
 • Treniņa kvalitātes uzlabošana – lietojot pirms treniņa;
 • Paātrināta reģenerācija pēc ikdienas treniņiem(pienskābes ātrāka izvadīšana no muskuļiem) – lietojot pēc treniņa;
 • Ātra ievainojumu dzīšana un rehabilitācija pēc traumām;
 • Potences uzlabošana.

VACUSTYLER / VACUFIT IESAKA
Visiem, kas vēlas ilgāku un veselīgāku dzīvesveidu, kvalitatīvākus treniņus, labāku ķermeņa formu un stingrāku ādu, nemaz nerunājot par labāku pašsajūtu. Vacustyler/Vacufit procedūra ir visefektīvākā, lietojot to kombinācijā ar citām procedūrām vai treniņiem.
Viens neliels piemērs: Krievijas NHL hokeja komandas ir iegādājušās vairākas šāda veida ierīces, tās ir arī populāras starp daudzām futbola komandām Rietumeiropā un Dienvidāfrikā.
Lietojot Vacustyler/Vacufit, var sasniegt ievērojamu un ātrāku uzlabošanos arī tādu saslimšanu gadījumā, kā: cukura diabēts; ateroskleroze; paplašinātas vēnas; rētaudi; artrīti; traumatiski bojājumi sadzīšanas stadijā – sasitumi, saišu pārrāvumi, sastiepumi, stāvoklis pēc ceļgalu traumām un operācijām; kāju nogurums, tūska, tirpšana; muguras sāpes; impotence u.c. Uzlabojas iekšējo orgānu darbība un ādas stāvoklis.

Vacustyler/Vacufit nevar lietot tikai dažos gadījumos:
Trūce, trombozes, trombaembolijas risks (pēc medicīniskiem norādījumiem), tromboflebīts, nieru nepietiekamība, grūtniecība, iekaisums/infekcijas apstrādājamā rajonā, ļoti zems asinsspiediens, sirds nepietiekamība, onkoloģiskās saslimšanas.

VACUSTYLER / VACUFIT IZCELSME
Cilvēki kosmosā strādā bezsvara stāvoklī. Gravitācijas samazinājums nozīmē ortostatiskas komplikācijas un baroreceptoru refleksa komplikācijas.
1966. gadā Vācijas Aerospace Centra inženieri radīja apakšējās ķermeņa daļas Negatīvā Spiediena ierīci (Lower Body Negative Pressure Device), lai rastu šīs problēmas risinājumu.
Šajā gadījumā – 60. gadu risinājumi astronautu asinsrites normas saglabāšanai tiek pielietoti reģenerācijā un rehabilitācijā medicīnā un tagad arī fitnesā un sportā šodien.
Tā Vācijas kompānija Weyergans High Care 1999. gadā sadarbībā ar Vācijas Astronautikas Institūtu (Dr. Baisch, DLR Inst. Aerospace medicine, Cologne, Germany & Weyergans) radīja pirmo mainīgā spiediena ierīci Vacustyler.

Galvenie celulīta rašanās iemesli:

 1. Vāji saistaudi – tie noved pie fizioloģiskā muskuļu-pumpja disfunkcijas ( traucēta limfas cirkulācija )
 2. Fizioloģiskā “muskuļu pumpja” disfunkcija noved pie metabolisma produktu uzkrāšanās ( šūnās uzkrājas par daudz vielmaiņas gala produktu )
 3. Metabolisma produktu uzkrāšanās noved pie aciditātes; intersticiālā pH līmeņa samazināšanās ( audu šķidrums kļūst pārāk skābs )
  Skābā vidē pietiekami nespēj darboties kolagenāze, kā rezultātā saistaudi tiek novājināti.

Skābā vidē pietiekami nespēj darboties kolagenāze, kā rezultātā saistaudi tiek novājināti.
Ar Vacustyler var risināt šīs problēmas, jo audi tiek attīrīti no iekšpuses un normalizējas pH līmenis.

Weyergans Vacustyler mainīgā spiediena kapsula ir aprīkota arī ar Iono Care iekārtu – inhalācijas ierīci, kas transformē gaisa skābekli negatīvos skābekļa jonos (O2 (-)) koncentrētā formā.
Skābeklis jonizētā jeb aktīvā veidā uzlabo vielmaiņas procesus visā organismā, nodrošina tauku sadedzināšanu – palielina tauku metabolismu (vielmaiņu).
Procedūra laikā normalizējas skābju/sārmu līdzsvars organismā. Enerģijas pieplūdums, lieliska pašsajūta ir jūtama uzreiz pēc procedūras.

Weyergans Vacustyler mainīgā spiediena kapsula ir aprīkota arī ar Magnētiskās terapijas iekārtu. Magnētterapijas (MT) fizikālās terapijas metode.

Šī terapija:

 • uzlabo mikrocirkulāciju,
 • palielina šūnu membrānu caurlaidību,
 • palielina bioķīmisko reakciju un bojāto audu reģenerācijas ātrumu,
 • mazina sāpes,
 • mazina iekaisuma veidošanās iespējas,
 • koriģē imūnsistēmu,
 • paaugstina darbaspējas un sekmē dažādu lūzumu ātrāku sadzīšanu.
 • Magnētu izmanto ne tikai sāpju un muskuļu spazmu novēršanai, tūskas un iekaisumu mazināšanai, mikrocirkulācijas un vielmaiņas uzlabošanai, bet arī profilaktiskai pēdu veselības nostiprināšanai, brūču dzīšanas sekmēšanai, rētaudu mīkstināšanai un mazināšanai, varikozu vēnu, osteohondrozes u.c. gadījumos.

Tas nav vēlams, ja ir asiņošana vai tās draudi, kardiostimulators, ļaundabīgi audzēji, izteikti pazemināts asinsspiediens, tromboflebīts, individuāla magnētiskā lauka nepanesība.

Mainīgā spiediena kapsula Weyergans Vacustyler Vacufit. 30 min. cena 21,00 EUR, 10 reizes 160,00 EUR.

Sīkāku informāciju varam sniegt pa tālruni vai e-pastā!

Pieteikties procedūrai!


Par mums raksta žurnāls “Patiesā Dzīve” (Nr.5 2018)