Weyergans SPM vakuummasāžas procedūra

Weyergans vakuum masāžas procedūrai piemīt daudzveidīga iedarbība:

 • Ārstē celulītu un samazina ķermeņa apjomu,
 • Formē ķermeni, nostiprina saistaudus un uzlabo ādas elastību,
 • Labvēlīgi iedarbojas uz limfas plūsmu un izvada no ķermeņa vielmaiņas galaproduktus,
 • Mazina tūsku,
 • Relaksē saspringtu muskulatūru.

vakuumVakuummasāžas laikā kolba tiek piesūcināta ādai, āda tiek pacelta un masēta, mehāniski tiek šķeltas tauku šūnas. Masāžas laikā ar dažādas intensitātes negatīvu spiedienu notiek spēcīga iedarbība uz ādu un zemādas tauku slāni. Paātrinās vielu maiņa un asinsrite, tiek stimulēta elastīna un kolagēna veidošanās.

Vienā procedūrā apvieno trīs dažādas metodes:

 1. saugpunpe_wirkungUzlabo limfas atteci.
  Atbrīvo audus no sārņiem, kas ir sevišķi svarīgi celulīta ārstēšanā. Ārstē audus, izvada no audiem šķidrumu, piemēram, sejas vai ķermeņa pietūkuma gadījumos.
 2. Aktivizē.
  Ārstējamās ķermeņa daļas temperatūra paaugstinās, uzlabojas asinsrite, vielumaiņa paātrinās apmēram 3 reizes, palielinās šūnu aktivitāte, šūnas izmanto vairāk enerģijas, paātrinās šūnu atjaunināšanās.
 3. Formē.
  Stimulē audu dziļakos slāņus, tā aktivējot elastīna un kolagēna veidošanos. Stiprina saistaudus.
  Procedūras noslēgumā Styler Tea-lifodrenāžas tēja. Organismu attīroša, spēcinoša un vielmaiņas galaproduktus izvadoša tēja.

Viss Tavam skaistumam un veselībai!
Rezultāti ir redzemi jau pēc pirmās procedūras, bet izteiktam un noturīgam rezultātam procedūru vēlams iziet kursa veidā – 10-15 reizes.

 • 30 min. €35, 5 x €155, 10 x €280.
 • 60 min. €45, 5 x €215, 10 x €390.

Pieteikties procedūrai!

Vakuummasāžu plaši izmanto arī sejas procedūrās, krūšu formas un sēžas muskuļu nostiprināšanai, lietojot speciālus aplikatorus.
Weyergans High Care Centri ir pieejami 45 valstīs. Latvijā šis zīmols jau zināms un novērtēts 15 gadus. Popularitāti ieguvušas tādas procedūras kā SPM vakuuma masāža un aptīšana ar kanēļa krēmu.
Visi produkti un metodikas, ko piedāvā WEYERGANS High-Care AG, pamatojas uz jaunākajiem pētījumiem kosmētikas un Celulīta ārstēšanas jomās. Procedūras tiek veiktas, izmantojot mūsdienīgu aparatūru un augstas kvalitātes produktus.

Iegādājoties abonementu un kombinējot ar citām procedūrām, piedāvāsim ļoti ievērojamas atlaides!!