Express procedūras

Divas kompaktas, iedarbīgas un atjaunojošas sejas ādas procedūras.


Dubultā pretnovecošanās procedūra.

Ķīmiskais pīlings + ultraskaņas procedūra ar pret novecošanās vai liftinga serumu. Procedūras ilgums 30-40 min. cena tikai 30,00 EUR

Vispirms āda tiek attīrīta. Pēc tam tiek uzklāts skābju maisījums. Tā koncentrācija ir atkarīga no ādas tipa un stāvokļa. Tad tiek veikta ultraskaņas masāža ar atjaunojošu vai liftinga serumu.
Ķīmiskais pīlings nodrošina vienmērīgu ādas virskārtas nolobīšanu, šūnu stimulāciju, mitrināšanu, pretiekaisuma un anti oksidējošu, kā arī izmainītas pigmentācijas normalizēšanu. Vienlaikus tiek veicināta dermas stimulācija, kuras rezultātā notiek ādas izlīdzināšanās un mitrināšana.

  • Ķīmiskais pīlings paaugstina kosmētisko vielu efektivitāti, uzlabojot to iekļūšanu dziļāk ādā. Likvidējot raga zvīņu sablīvējumus, ķīmiskais pīlings novērš grumbu rašanos un padara ādu maigu.
  • Ultraskaņas masāža ir aparātu metode, kuras pamatā ir augstfrekvenču skaņas svārstību iedarbība. Ultraskaņas ietekmē notiek audu un šūnu mikromasāža, kuras rezultātā uzlabojas asins un limfas mikro cirkulācija, audu trofika un vielmaiņa, kā arī tiek panākts atjaunojošs un liftinga efekts.

Procedūru kursa rezultātā sejas āda izlīdzinās un atjaunojās, paaugstinās ādas tonuss un elasticitāte, mazās krunciņas izzūd, tiek izdzēstas noguruma un stresa pēdas, sejas kontūra paliek izteiktāka, ādas krāsa – veselīgāka.


Dubultā pretnovecošanās procedūra.

Dubultais pīlings ar augļskābēm + Hydradermie Lift express procedūra.  Procedūras ilgums 30-40 min.cena 30,00 EUR

Vispirms āda tiek attīrīta, uzklāts augļskābju pīlings, tad pīlinga putu-neitralizatora iemasēšana, veikta limfodrenāža, izmantojot Hydradermie lift aparātu, tad tiek veikta sejas un kakla muskuļu stimulācija, pielietojot Hydradermie Lift aparātu. Procedūras noslēgumā intensīva seruma un krēma uzklāšana.

  • Augļskābes veic pīlingu, tās iekļūst starp ādas atmirušajām šūnām un šķeļ starpšūnu saites, kā rezultātā, maigā veidā, likvidējas ādas atmirušās šūnas.
  • Hydradermie Lift ir nostiprinoša un tonizējoša procedūra, kura nodrošina vingrojumu kompleksu sejas un kakla muskuļiem, nostiprinot ādu.

Procedūra nekavējoties sniedz acīmredzamu liftinga efektu. Muskuļi atguvuši tonusu, sejas un kakla āda kļuvusi elastīga un tvirta, āda ap acīm kļūst izteikti gludāka, izlīdzinājušās sīkās grumbiņas, sejas kontūras izteiktākas. Seja izskatās jaunāka.
Veicot procedūru kūri, dziļākam un noturīgākam efektam, Hydradermie Lift modelēs sejas ovālu, tonizēs ādu, izlīdzinās grumbiņas un padarīs Jūsu seju manāmi jaunāku, neveicot injekcijas!