Guinot vasaras procedūra sejai

Pasargā savu ādu no saules kaitīgās ietekmes! HYDRADERMIE “Dubultās jonizācijas” Longue Vie Soleil vasaras skaistumkopšanas procedūra sejai PIRMS sauļošanās un PĒC sauļošanās.
saule

PIRMS sauļošanās?
Mūsu āda ir visjutīgākā pirmajās 3 sauļošanās dienās, jo tā vēl nav pieradusi pie UV starojuma. Tādēļ nepieciešams paaugstināt ādas dabisko aizsargmehānismu pret UV starojuma kaitīgo ietekmi, lai āda acīmredzami saglabā savu jauneklīgo izskatu, kamēr tiek gūts zeltains iedegums. Ir īpaši svarīgi, lai āda ir sagatavota saules ietekmei.

PĒC sauļošanās?
Pēc sauļošanās āda ir biezāka un sausāka, grumbas kļūst izteiktākas, vai veidojas jaunas. Tādēļ ir svarīgi sekmēt šūnu atjaunošanās procesu, lai cīnītos pret saules izraisītu ādas novecošanu. Pēc saules iedarbības nepieciešams atjaunot ādu. Lai gan āda ir bijusi sagatavota saules ietekmei, tai joprojām nepieciešama aizsardzība!

Ādas sagatavošana saules ietekmei – 3 soļi

  1. Longue-Vie-Soleilsolis ādas sagatavošana.
  2. solis Dubultā jonizācija. Pirms sauļošanās – pateicoties gēla-seruma Longue Vie Soleil sastāvā esošajām melanīna pirmdaļiņām āda tiek sagatavota saules iedarbībai, pastiprinot tās dabīgo aizsargmehānismu. Pēc sauļošanās – gēla-seruma Longue Vie Soleil aktīvās sastāvdaĻas renovē ādu, stimulējot šūnu atjaunošanās procesu.
  3. solis Oksigenizācija. Tiek palielināta šūnu reģenerācija.
  4. solis Modelēšana. Atslābina ādu. Pastiprina starpšūnu apmaiņas procesus. Āda vieglāk un intensīvāk gūst iedegumu un tā ir labāk sagatavota pirmajām sauļošanās dienām. Līdzsvaro saules radītos bojājumus uz ādas un redzami nosargā ādas jauneklīgo izskatu. Paildzina zeltainā iedeguma noturību.

HydradermieLongueVieSoleilPIRMS SAUĻOŠANĀS kopjošā iedarbība

  1. Veicina zeltaina iedeguma iegūšanu:
    stimulē melanīna izstrādāšanos pirmajās sauļošanās dienās, uzlabo ādas dabīgo aizsargmehānismu
    – Tyr-ol
    –  Vara glikonāts
  2. Pasargā ādu no saules veicinātas novecošanas. Cīnās pret brīvo radikāļu veidošanos, kuru vairošanos stimulē UV staru ietekme
    – E vitamīns
    – Šūnu dzīvības komplekss
  3. Mitrina ādu
    – Nātrija laktāts – spēcīgs mitrinātājs

PĒC SAUĻOŠANĀS kopjošā iedarbība

  1. pec-saulosanasCīnās pret grumbu veidošanos aktivizējot šūnu reģenerēšanu un atjaunošanos
    – Šūnu dzīvības komplekss
    – Mikroelementi (varš, magnijs, cinks) stimulē šūnu metabolismu
  2. Mitrina ādu
    – Nātrija laktāts – spēcīgs mitrinātājs
  3. Pastiprina zeltaina iedeguma noturību
    – Tyr-ol
    – Vara glikonāts aktivizē melanīnu

Pretnovecošanas saules kopšanas recepte

hydradermieKOPŠANA PIRMS SAUĻOŠANĀS
Hydradermie dubultās jonizācijas procedūra Longue Vie Soleil.
Longue Vie Soleil. Kopjošs sejas krēms pirms un pēc sauļošanās.

 

 

KOPŠANA SAUĻOŠANĀS LAIKĀ
ULTRA_UV_Defense_SPF_50Age Sun Saules aizsargkrēms. Saules aizsargkrēms sejai ar pret novecošanas iedarbību.
Age Sun Saules aizsargkrēma ādai ap acīm. Kopšana ar pret novecošanas iedarbību acu zonai.

 

 

 

 

 

KOPŠANA PĒC SAUĻOŠANĀS
guinot-longue-vie-soleilHydradermie dubultās jonizācijas procedūra Longue Vie Soleil.
Longue Vie Soleil. Atjaunojošas rūpes par ādu pēc sauļošanās.

 

 

 

Procedūras ilgums 90 min.cena 50,00 EUR Pieteikties procedūrai!


Uzziņai

TYR OL
minusplus1Iedarbība: melanīna pirmdaļiņa
Tyr-ol ir tirozīna un pamat taukskābju (tādu kā oleīnskābe, linoleīnskābe un palmitoleīnskābe) kombinācija. Tirozīns ir aminoskābe, kas aktivizē pigmenta melanīna sintēzi. Šī aminoskābe ir vitāli svarīga dabīgajā foto aizsardzības procesā, jo tā ir galvenā viela, kas nepieciešama melanoģenēzes pirmajam posmam. Tirozīns tiešā veidā tiek izmantots kā pirmdaļiņa melanīna biosintēzes ķēdē, kad āda tiek pakļauta UV staru ietekmei. Tādēļ šī sastāvdaļa stimulē melanīna veidošanos un spēj nodrošināt ievērojami intensīvāku iedegumu, tajā pat laikā sniedzot optimālu aizsardzību.

VARA GLIKONĀTS
plus1Iedarbība: paātrina iedegumu
Vara glikonātam ir liela nozīme melanoģenēzes procesā, jo tirozināzes enzīmiem nepieciešami Cu++ joni kā viens no faktoriem tirozīna ietekmēšanai. UV staru ietekme aktivizē metaboliskos procesus melanocītos. Pat bez UV staru klātbūtnes metaboliskais cikls ir spējīgs turpināties, izmatojot vara kofaktoru.

E VITAMĪNS
minusIedarbība: pret brīvajiem radikāļiem un ir antioksidants
E vitamīnam jeb tokoferolam piemīt spēja darboties pret brīvajiem radikāļiem un tas ir antioksidants. Tas aizsargā membrānu lipīdus no bojājumiem, ko rada brīvie radikāļi. Patiesībā, tas neitralizē brīvos radikāļus, piesaistot tos stabilāka un mazāk kaitīga savienojuma veidošanai. Tādējādi E vitamīns pasargā ādu no UV staru kaitīgās ietekmes. UV stari ir viens no galvenajiem iemesliem kādēļ ādā veidojas brīvie radikāļi un attiecīgi arī ādas novecošana.

NĀTRIJA LAKTĀTS
minusIedarbība: mitrina
Nātrija laktāts ir nātrija sāls pienskābēs, tas ir AHA. Pētījumi parādījuši, ka laktāts absorbē divreiz vairāk ūdens kā pienskābes. Nātrija laktāts, pateicoties tā higroskopiskajām īpašībām, iekļūst epidermas virsējā slānī un palielina tā mitruma līmeni. Tā kā mitruma līmenis šajā slānī ir atjaunots, arī tā elastība tiek palielināta.

MIKROELEMENTU MAISĪJUMS
plus1Iedarbība: aktivizē
Tā ir vara, magnēzija un cinka kombinācija. Mikroelementi ir katalizators bioloģiskām un fermentatīvām reakcijām, kas norisinās šūnās. Pievienoti kosmētiskam līdzeklim enzīmu katalizatoru reakcijas un tādējādi stimulē šūnu metabolismu.

ŠŪNU DZĪVĪBAS KOMPLEKSS
plus1Iedarbība: šūnu reģenerēšana
Šis aģents sastāv no 56 bioloģiskām sastāvdaļām, kas ir svarīgas epidermas šūnu dzīvībai un reģenerācijai.
Sastāvā ir:

  • 20 aminoskābes: kas nodrošina proteīnu bāzi. Šīs aminoskābes ir daļa no šūnu membrānas proteīniem un dabīgo mitrināšanas faktoru glikoaminoglikāniem epidermā. Visas 20 aminoskābes tiek uzskatītas par būtiskām, jo bez tām šūnas nespēj evektīvi funkcionēt, bet tās netiek dabīgi izstrādātas cilvēka ķermenī.
  • 14 vitamīni: šie vitamīni ir bioloģisku reakciju katalizatori, tie palīdz stimulēt augšanu, dzīvības uzturēšanu un reprodukcijas spējas attīstītākajos dzīvniekos, tostarp cilvēkos. Starp šiem vitamīniem atrodami:
    – C vitamīns – liela nozīme šūnu elpošanā
    – A vitamīns – šūnu augšana
    – B vitamīns (B1, B2, B3 or PP, B6, B9) – nozīmīgs faktors enerģētiskajā un lipīdu metabolismā
    – H vitamīns – piedalās taukskābju biosintēzē
    – K vitamīns – sintēzes aģents
  • 15 bioloģiskas sastāvdaļas, galvenokārt:
    – ogļhidrāti, kas nodrošina šūnas ar enerģiju
    – nukleīnskābju komponenti (DNA, RNA), kas palīdz stimulēt šūnas.
  • 7 minerālsāļi: liela nozīme šūnu metabolisma un starpšūnu procesu regulēšanā.