Procedūra ar augļskābēm

Procedūra ar augļskābēm 60 min.

Dubultais pīlings ar augļskābēm un tīru C vitamīnu – ādas šūnu atjaunojoša procedūra. Procedūras ilgums 60min.

Procedūras norise:

Ādas attīrīšana,
Želejveida augļskābju pīlinga uzklāšana,
Pīlinga putu-neitralizatora iemasēšana,
Sejas, kakla un dekoltē zonas masāža (masāžas krēms satur 56 šūnu barojošas vielas, reģenerējošas, nomierinošas un mitrinošas vielas),
Maska ar dzīvo C vitamīnu,
Krēma uzklāšana.

Iedarbība :

Augļskābes veic pīlingu, tās iekļūst starp ādas atmirušajām šūnām un šķeļ starpšūnu saites, kā rezultātā, maigā veidā, likvidējas ādas atmirušās šūnas,
Masāža – dziļi atjauno, nomierina mitrina un baro epidermu, uzlabo asins un limfātisko cirkulāciju,
C vitamīns stiprina kapilārus, ražo kolagēnu, sekmē skābekļa un barības vielu piegādi, samazina pigmentācijas plankumus un padara sejas ādu gaišāku.

Rezultāts ir pamanāms uzreiz pēc procedūras. Āda ir kļuvusi gluda un līdzena, ir uzlabojusies ādas krāsa, seja izskatās kopta un veselīga.
Šī procedūra ir piemērota jebkuram vecumam un ādas tipam. Atkarībā no mērķa izvēlas procedūru daudzumu. Viena procedūra ļaus atgūt veselībā starojošu ādas krāsu, to izmanto kā pirmo procedūru pirms sejas kopšanas procedūru kursa sākšanas. Savukārt 3 procedūru kurss samazinās ādas pigmentācijas plankumus, uzlabosies šūnu atjaunošanās procesi, atklājot jaunāku ādas izskatu. Šo procedūru, kursa veidā, izmanto arī taukainas, problemātiskas ādas ārstēšanā.
Cena 50.00 EUR Pieteikties procedūrai!