Procedūras vīriešiem

skincareProfesionālas un efektīvas sejas kopšanas procedūras elegantam, mūsdienīgam, un koptam vīrietim.

 

 

Procedūra intensīvai attīrīšanai un atjaunošanai ar augļskābēm. Procedūras ilgums 60 min. Cena 55.00 EUR. Pieteikties procedūrai
Dubultais pīlings ar augļskābēm un tīru C vitamīnu. Augļskābes veic maigu pīlingu, bet C vitamīns stiprina kapilārus, ražo kolagēnu, sekmē skābekļa un barības vielu piegādi, padara sejas ādu gaišāku, tā atgūst veselīgu mirdzumu. Procedūra piemērota visiem ādas tipiem. Procedūras rezultātā ievērojami uzlabosies sejas krāsa, āda attīrīsies, kļūs maiga un elastīga, redzami uzlabosies porainas ādas tekstūra.


Mezoterapija bez adatām. Procedūras ilgums 90 min. Cena 55,00 EUR.  Pieteikties procedūrai
Jaunākās paaudzes tehnoloģiju procedūra sejas ādas atjaunošanai un dažādu problēmu risināšanai – bezadatu mezoterapija! Procedūra tiek veikta ar Hydradermie aparātu. Individuāli, tieši Jūsu ādas tipam tiek piemeklēti serumi, kuri ar aparāta palīdzību tiek ievadīti dziļākos ādas slāņos. Rezultātā pilnībā izzūd noguruma pazīmes, kopts un veselīgs izskats un lieliska relaksācija!


 

Ekskluzīva sejas un kakla audu stimulējoša procedūra. Procedūras ilgum 90 min. Cena 55.00 EUR.  Pieteikties procedūrai
Sejas vaibtus nostiprinoša procedūra, tonizē sejas muskuļus un nekavējoties sniedz ilgstošu un acīmredzamu liftinga efektu. Procedūras laikā tiek veikta limfodrenāža, notiek iedarbība uz zemādas muskuļiem, nostiprinot sejas un kakla ādu. Rezultātā seja izskatās kopta, uzlabojas ovāla kontūras un sejas vaibsti kļūst izteiksmīgāki. Noturīgākam rezultātam iesakam iziet procedūru kursu.


 

Procedūra vīrietim kas steidzas. Procedūras ilgums 45 min. Cena 50.00 EUR.  Pieteikties procedūrai
Vīrietim, kas steidzas, bet vēlas izskatīties lieliski – ekspress aparātprocedūra. Rezultātā pilnībā izzūd noguruma pazīmes, nostiprinās sejas ovāls, āda iegūst papildus resursu cīņai ar priekšlaicīgu novecošanu.