Veselība

D vitamīna un Omega-3 avoti vegāniem

Pēdējo gadu laikā pieaugusi augu valsts diētas popularitāte. No veselības un vides apsvērumiem līdz ētikai un dzīvesveida eksperimentiem – pastāv dažādas motivācijas pāriešanai uz vegānu uzturu. Svarīga šīs pārejas daļa ir sevis izglītošana par Omega-3 vegānu avotiem, kā arī par D vitamīna vegānu avotiem.

Piemēram, kā vegāni uzņem D vitamīnu? Un kā vegāni uzņem Omega-3?

Pastāv garš saraksts ar ieguvumiem veselībai, ko sniedz vegānu uzturs, taču ir svarīgi apzināties, ka mēs ne vienmēr uzņemam visas uzturvielas tikai no pārtikas, tādu faktoru dēļ kā modernā apstrāde un augsnes noplicināšana.

Vegānisms prasa pārkārtot veidu, kā jūs saņemat vitamīnus un minerālvielas, un šeit uztura bagātinātāji ir svarīgi.

Bieži trūkstošo uzturvielu saraksta augšgalā ir B12 vitamīns, cinks, dzelzs, D vitamīns un Omega-3 taukskābes. Šī raksta nolūkā mēs pievērsīsim uzmanību saraksta pēdējiem diviem: D vitamīnam un Omega-3.

D vitamīns, „saules staru“ uzturviela un Omega-3

D vitamīnam ir tādas EFSA norādes kā normālas imūnsistēmas darbības uzturēšana1) un šūnu dalīšanās procesa atbalsts.2). Ir būtiski atklāt vegānu D vitamīna avotus.

Jā, mēs to dabiski uzņemam, atrodoties saulē, bet tas ne vienmēr ir iespējams ziemas mēnešos. D vitamīns ir atrodams arī treknās zivīs, sarkanajā gaļā un olās – produktos, kas vegāniem nav pieejami. Daži vegānu ēdienu piemēri ar D vitamīnu ir sojas piens, sēnes un bagātināti graudaugi.

Un tad ir arī Omega-3 taukskābes, kas ir nepieciešamas normālas sirds darbības uzturēšanai3) un smadzenēm4). Tie veido pamatus daudzām ķermeņa normālajām funkcijām. Treknās zivis ir visizplatītākais pārtikas avots, lai gan Omega-3 vegānu avoti ir tādi augi kā čia sēklas, linsēklas, valrieksti un kaņepju sēklas.

Bet tas, kā uzņemt Omega-3 kā vegānam, nav lielākā problēma. Daudzi vegāni gluži vienkārši neuzņem to pietiekamā daudzumā.

Jaunā BalanceOil+ Vegan

Zinzino BalanceOil+ Vegan ir kotegēnajam uzturam draudzīgs, bez ĢMO un ražots no dabīgi iegūtām sastāvdaļām. Tā ir jūras mikroaļģu eļļa (ar aļģu radītiem ieguvumiem veselībai) ar augstu Omega-3 (EPA, DHA un DPA) saturu. Tajā ir daglīšu sēklu eļļa, kas ir bagāta ar Omega-3 SDA un ALA, un Omega-3 GLA. BalanceOil+ Vegan nodrošina 2800 mg Omega-3 uz 12 ml. Tas brīnišķīgi papildina augu izcelsmes Omega-3 avotus.

Tāpat kā oriģinālais produkts, arī BalanceOil+ Vegan ir neapstrādāta augstākā labuma, jaunās ražas olīveļļa ar augstu oleīnskābes un polifenolu saturu. Tajā ir augsts D3 vitamīna saturs, kas iegūts no organiska augu avota, ko sauc par ķērpi, to padarot par lielisku D vitamīna avotu vegāniem.

Tas ir sinerģisks sastāvs, kurā ir 18 EFSA apstiprinātas veselības norādes, kas veicina normālu ķermeņa funkcionēšanu. Tas ir vegānu D vitamīna avots.

BalanceOil+ Vegan, Omega-3 vegānu avots 

Tas ir unikāls uztura bagātinātājs, kas īpaši izveidots vegāniem un veģetāriešiem. Patiesībā BalanceOil+ Vegan ir vienīgais pieejamais vegānu EPA un DHA Omega-3 produkts, kas piedāvā bioalternatīvu tradicionālajām zivju eļļām. Aļģu eļļa vai zivju eļļa – vegāniem tā ir liela atšķirība.

Šajā produktā jūs neatradīsiet jauktus tokoferolus. Zinzino izmanto dabīgus tokoferolus bez ĢMO, kas nesatur sojas olbaltumvielas. Arī daglīšu eļļai ir fantastisks taukskābju profils, kas palīdz līdzsvarot Omega-6:3 attiecību.

Daudzas veģetārās eļļas tirgū (saflora, kukurūzas, sojas pupiņu un saulespuķu) satur lielu Omega-6 daudzumu, kas, jums nezinot, var novirzīt šo attiecību. Daglīšu eļļa paaugstina Omega-3 taukskābes SDA līmeni, kas ķermenī par EPA pārvēršas piecas reizes labāk, salīdzinot ar augu Omega-3 ALA.

BalanceOil+ Vegan ir vairāk nekā vienkāršs veids kā uzņemt Omega-3 un D vitamīnu. Tas gudri nodrošina pareizo maisījumu, kas jūsu ķermenim ir nepieciešams, vienlaikus veiksmīgi ievērojot vegānisku uzturu.

Viss jūsu Omega-3, Omega-9 un D3 vitamīns vienā devā reizi dienā

Omega-3 un D vitamīnam ir jābūt neatņemamai jūsu ikdienas uztura sastāvdaļai. Vegāniem un veģetāriešiem Zinzino BalanceOil+ Vegan ir efektīvākais veids, kā izvairīties no nepietiekamībām. Ir svarīgi pārstāvēt produktu, kas ir draudzīgs videi, ētiski iegūts un darbojas ar „nenodarīt kaitējumu“ filozofiju. Tāds ir Zinzino.

Lietojiet mikroaļģu uztura bagātinātāju

Dodiet sev iespēju un ņemiet veselību savās rokās. Jums nav jāzaudē būtiskas uzturvielas tikai tāpēc, ka sekojat vegāniskam uzturam. Uzziniet savu individuālo taukskābju profilu un no jauna līdzsvarojiet savu Omega-6:3 attiecību, lietojot mūsu mikroaļģu uztura bagātinātāju.

Tas ir drošs, tīrs un Vegan Society apstiprināts. BalanceOil+ Vegan apmierina visas vajadzības. Un jūs varat to izbaudīt bez garšas vai ar dabīgu citronu garšu.

Uzņemiet savu Omega-3 un D vitamīna dienas devu pirms brokastīm.

Šos apgalvojumus nav vērtējusi Pārtikas un zāļu administrācija. Šis produkts nav paredzēts, lai diagnosticētu, ārstētu, dziedētu vai novērstu jebkādu slimību.

Ja jūs esat ieinteresēts un Jums rūp sava veselība, noteikti zvaniet! Inita Zandberga, neatkarīgais Zinzino partneris tel. 29217570, https://www.zinzino.com.

References

1.D vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību. Norādi drīkst izmantot tikai tādai pārtikai, kas ir tāda D vitamīna avots, kā noteikts norādē “D vitamīna AVOTS” Regulas (EK) Nr. 1924/2006 pielikumā.
2.D vitamīnam ir nozīme šūnu dalīšanās procesā. Norādi drīkst izmantot tikai tādai pārtikai, kas ir tāda D vitamīna avots, kā noteikts norādē “D vitamīna AVOTS” Regulas (EK) Nr. 1924/2006 pielikumā.
3.EPA un DHA veicina normālu sirds darbību). Norādi var izmantot tikai tiem pārtikas produktiem, kas ir tāda EPA un DHA avots, kā noteikts norādē „Omega-3 TAUKSKĀBJU AVOTS“ Regulas (EK) Nr. 1924/2006 pielikumā. Lai varētu izmantot norādi, patērētājam ir jāsniedz informācija par to, ka labvēlīgā iedarbība tiek nodrošināta, katru dienu uzņemot 250 mg EPA un DHA.
4.DHA veicina normālas smadzeņu darbības uzturēšanu. Norādi var izmantot tikai tiem pārtikas produktiem, kas satur vismaz 40 mg DHA uz 100 g un 100 kkal. Lai varētu izmantot norādi, patērētājam ir jāsniedz informācija par to, ka labvēlīgā iedarbība tiek nodrošināta, katru dienu uzņemot 250 mg DHA. Mātei uzņemot dokozaheksaēnskābi (DHA), tiek veicināta normāla augļa un ar krūti barota zīdaiņa normāla smadzeņu attīstība. Grūtniecēm un sievietēm, kas baro ar krūti, jāsniedz informācija, ka labvēlīgā iedarbība tiek nodrošināta, katru dienu uzņemot 200 mg DHA, papildus ikdienas ieteicamajai Omega-3 taukskābju devai pieaugušajiem, t.i., 250 mg DHA un EPA. Norādi var lietot tikai tādai pārtikai, kas ik dienas nodrošina vismaz 200 mg DHA devu.